• Безсульфатний шампунь 100% натуральный для чутливої шкіри голови, без ароматизаторів, 250 мл
 • Догляд за волоссям

  Balancing Shampoo

  120664
  2
  В наявності
  Безсульфатний шампунь 100% натуральный для чутливої шкіри голови, без ароматизаторів, 250 мл
  824,00грн

В гармонії з природою

Балансуючий шампунь з м'якими поверхнево-активними речовинами на основі кокосу, амінокислот та цукру, без ароматизаторів та сульфатів, ідеально підходить для чутливої ​​шкіри голови.

Шампунь м'яко очищує та зволожує сухе волосся та шкіру голови, які схильні до чутливості та подразнення. Ніжні поверхнево-активні речовини на основі кокосового горіху, амінокислот та цукру ретельно очищують волосся та шкіру голови від забруднень, не пошкоджуючи природний ліпідний шар. Алое Вера зволожує, заспокоює та гармонізує шкіру голови.

Без SLS / Парабенів / Сульфатів / Ароматизаторів

Активні інгредієнти:

 • М'які поверхнево-активні речовини на основі кокосу, амінокислот та цукру - ретельно очищують шкіру голови від забруднення, не пошкоджуючи захисний ліпідний шар шкіри;
 • Сертифікований органічний Алое Вера - заспокоює, зволожує, охолоджує, зменшує подразнення та запобігає запаленню, стимулює ріст клітин;
 • Без ефірних масел - щоб уникнути подразненню шкіри голови, ми позбулися всіх ароматів;

Застосування:

Нанесіть на вологу шкіру голови, помасажуйте, потім змийте.

ПОРАДА: В Balancing Shampoo менш пінисті натуральні поверхнево-активне речовини, тому кількість піни може бути набагато менше. Але очищуюча здатність все ще видатна, тому не використовуйте його занадто багато шампуню.

ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Чуттєве волосся та шкіра голови
ПРИЗНАЧЕННЯ: Заспокоєння шкіри голови
КАТЕГОРІЯ: Шампунь
МЕТОД: Botanique Pure Nature
ДЛЯ КОГО: Для неё, Для него
Середній рейтинг: 2, відгуків: 1
  • 2
  • 27.06.2018
  • Гость
  К сожалению, шампунь оказал совершенно противоположное действие тому, что заявлено в его характеристиках. После первого применения на коже головы постоянное ощущение жирности, и при этом огромное количество перхоти, или, может быть, это не перхоть, а остатки шампуня, понять пока не могу и избавиться тоже. Если кто-то может посоветовать, как облегчить тщательное смывание этого шампуня с кожи головы, буду благодарна.
  Плюси: Полдня волосы выглядят блестящими и здоровыми.
  Мінуси: К концу первого дня после использования на коже головы появляется огромное количество белых чешуек, похожих на перхоть, избавиться от которых невозможно.