ГоловнаMineral Powder 30 Honey NEW
 • Розсипна мінеральна пудра 30 Медовий відтінок 12 г
 • Макіяж

  Mineral Powder 30 Honey NEW

  18316
  В наявності
  Розсипна мінеральна пудра 30 Медовий відтінок 12 г
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  1680,00грн 1176,00грн

Розсипчаста мінеральна пудра.

Нова мінеральна пудра 2 в 1 дозволяє вибрати: залежно від бажаного вигляду та техніки нанесення її можна використовувати як розсипчасту пудру для фіксації макіяжу або як пудру для макіяжу. Замість синтетичних барвників використовуються 100-відсоткові чисті мінеральні пігменти. Завдяки цьому пудра підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої та проблемної шкіри. Не містить синтетичних парфумів, масел і тальку. Шовковиста консистенція підтримує природну вологість шкіри та залишає на шкірі м’яке мерехтіння. Пудра настільки приємно легка, що її практично не відчувається. Мікротонкі світловідбиваючі мінеральні пігменти візуально зменшують дрібні нерівності, мають хороші адгезійні властивості та не осідають у тонкі зморшки. Рельєф шкіри витончений, колір обличчя чистий і сяюче красивий — без будь-якого ефекту маски!

Інгредієнти

 • Каолін: має матуючий ефект і балансує надлишок себуму шкіри.
 • Надзвичайно тонкі пігменти, оксиди заліза: забезпечують м’яке рівномірне нанесення кольору та змушують пудру змішуватися безпосередньо зі шкірою.
 • Слюда: напівпрозорий і легкий мінерал зі світлозаломлюючими властивостями, візуально зменшує зморшки та тонкі лінії. Надає шкірі відчуття шовковистої м'якості. Він також використовується для розпушування пудри та кращого розподілу кольорових пігментів.
 • Стеарат цинку: мінерал із заспокійливими властивостями.
 • Нітрат бору: забезпечує гладке ковзання пудри по шкірі для сяючого кольору обличчя.

Застосування

Для закріплення та покращення стійкості макіяжу, легкими рухами нанесіть пудру на обличчя за допомогою пудрениці в комплекті.

Для більшого покриття нанесіть пудру пензлем Kabuki brush. Злегка покрутіть пудру круговими рухами для рівномірного нанесення без зморшок. Пудра ідеально вбирається в шкіру та робить колір обличчя рівномірним.

Порада: оскільки пудра містить висококонцентровані барвні пігменти, загальне правило полягає в тому, що менше – це краще.

СТАТЬ: Для неї
КАТЕГОРІЯ: Обличчя
ТИП МАКІЯЖУ: Пудра
MICA, ZINC STEARATE, KAOLIN, BORON NITRIDE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MAGNESIUM MYRISTATE, CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), DEHYDROACETIC ACID, CI 77499 (IRON OXIDES), STEARIC ACID