Колекція макіяжу

«Три образи, дві літери, один центр уваги: це Я, це про мене. Просто Я!»

Професійна косметика La Biosthetique в Україні

Стилісти-перукарі та візажисти використовують в своїй роботі елітну професійну косметику для салонів , яка не тільки допомагає створити унікальний образ, а й позитивно впливає на здоров'я і зовнішній вигляд волосся і шкіри клієнтів. Бренд La Biosthetique це професійна косметика класу люкс, пропонує багату палітру продуктів для шкіри обличчя і тіла, волосся і шкіри голови, забарвлення і стайлінгу. У формули всіх засобів входять лише найкращі активні компоненти, які допомагають біостетістам; експертам по красі La Biosthetique; знайти індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта.

TOTAL BEAUTY

Принцип Total Beauty - це власна концепція краси, втілена в ексклюзивних продуктах для стайлінгу, фарбування волосся, догляду за волоссям і шкірою голови, інноваційні препарати для шкіри і тіла, палітрі декоративної косметики. В асортименті професійна косметика класу люкс для правильного догляду за волоссям та шкірою:

ПРИЧИНА УСПІХУ

Основоположні принципи - причина успіху компанії La Biosthetique. В основі філософії бренду: життя, краса, природа і естетика. Косметика La Biosthetique допомагає в створенні унікального способу, при цьому забезпечуючи щоденний догляд за волоссям, шкірою обличчя і тіла. При розробці косметичних засобів враховуються як сучасні технології, так і класичні принципи виробництва косметики. Головними принципами роботи компанії La Biosthetique є:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  • врахування особливостей його особистості,
  • увагу до здоров'я волосся і шкіри.

Професійна косметика класу люкс, яка здатна радикально змінити зовнішній вигляд людини без шкоди для його здоров'я & ndash; головне кредо в діяльності компанії.

Бездоганна якість

Продукція компанії La Biosthetique поєднує в собі енергію живої природи, яка гармонійно поєднується з новітніми відкриттями і розробками в сфері біотехнологій. У кожне косметичний засіб включений запатентований комплекс активних речовин, які діють для досягнення мети застосування.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СТИЛЬ

При розробці професійної косметики класу люкс La Biosthetique використані особливі унікальні методики, які перш за все спрямовані на зміцнення здоров'я волосся і шкіри голови і тіла. Завдяки їм зменшується підвищена чутливість шкіри голови, пропадає лупа, знижується ламкість волосся і їх сприйнятливість до зовнішніх дратівливим факторам, приходить в норму секреція сальних залоз. Слабкі волосся знаходять силу, з'являється блиск і природна краса. Широкий асортимент продукції для стайлінгу від компанії La Biosthetique дозволить надати волоссю привабливий зовнішній вигляд, втілити в життя будь-яку ідею дизайнерів і створити ексклюзивний стиль без будь-якого згубного впливу на здоров'я волосся і шкіри голови.