Нова колекція осінь - зима 2023/2024

Любов до себе це суперсила!

 

Професійна косметика La Biosthetique в Україні

 

Стилісти-перукарі та візажисти використовують в своїй роботі елітну професійну косметику для салонів , яка не тільки допомагає створити унікальний образ, а й позитивно впливає на здоров'я і зовнішній вигляд волосся і шкіри клієнтів. Бренд La Biosthetique це професійна косметика класу люкс, який пропонує багату палітру продуктів для шкіри обличчя і тіла, волосся і шкіри голови, фарбування і стайлінгу. У формули всіх засобів входять лише найкращі активні компоненти, які допомагають біостетістам, експертам по красі La Biosthetique знайти індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта.

 

Total Beauty

Принцип Total Beauty - це власна концепція краси, втілена в ексклюзивних продуктах для стайлінгу, фарбуванні волосся, догляді за волоссям і шкірою голови, в інноваційних препаратах для шкіри і тіла, палітрі декоративної косметики. В асортименті професійна косметика класу люкс для правильного догляду за волоссям та шкірою:

  • професійна косметика по догляду за волоссям : шампуні, кондиціонери, маски, лосьйони, сироватки, флюїди, спреї, ампули, бальзами для фарбування волосся, засоби від лупи, випадання волосся, засоби для захисту волосся від вітру і сонця, різні засоби для відновлення гладкості волосся;
  • професійна косметика для волосся - засоби для стайлінгу : воски, гелі, блиск-спреї, флюїди, крему, муси, лаки, помади для волосся, лосьйони для волосся. Ці та інші косметичні засоби, представлені в широкому асортименті, призначені для створення зачіски - втілення будь-якої ідеї перукаря та побажання клієнта;
  • косметика класу люкс по догляду за шкірою будь-якого типу: лосьйони, тоніки, емульсії, сироватки, масла, маски, крему, кошти для гоління, заспокійливі засоби з лікувальними компонентами;
  • професійна декоративна косметика - для макіяжу: губні помади, олівці, пудри, розсипні тіні, блиски для губ, коректори для обличчя, тональні основи, туші для вій, підводки для очей і інші косметичні дрібниці. Ця розкішна декоративна косметика допоможе створити незабутній і унікальний образ без шкоди для здоров'я шкіри.

 

Причина успіху

Основоположні принципи - причина успіху компанії La Biosthetique. В основі філософії бренду: життя, краса, природа і естетика. Косметика La Biosthetique допомагає в створенні унікального образу, при цьому забезпечуючи щоденний догляд за волоссям, шкірою обличчя і тіла. При розробці косметичних засобів враховуються як сучасні технології, так і класичні принципи виробництва косметики. Головними принципами роботи компанії La Biosthetique є:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  • врахування особливостей його особистості,
  • увагу до здоров'я волосся і шкіри.

Професійна косметика класу люкс, яка здатна радикально змінити зовнішній вигляд людини без шкоди для його здоров'я - головне кредо в діяльності компанії.

 

Бездоганна якість

Продукція компанії La Biosthetique поєднує в собі енергію живої природи, яка гармонійно поєднується з новітніми відкриттями і розробками в сфері біотехнологій. У кожний косметичний засіб включено запатентований комплекс активних речовин, які діють для досягнення професійного результату.

 

Ексклюзивний стиль

При розробці професійної косметики класу люкс La Biosthetique використані особливі унікальні методики, які перш за все спрямовані на зміцнення здоров'я волосся, шкіри голови і тіла. Завдяки їм знижується підвищена чутливість шкіри голови, зникає лупа, зменшується ламкість волосся і його сприйнятливість до зовнішніх подразнюючих факторів, приходить в норму секреція сальних залоз. Слабке волосся знаходить силу, з'являється блиск і природна краса. Широкий асортимент продукції для стайлінгу від компанії La Biosthetique дозволить надати волоссю привабливий зовнішній вигляд, втілити в життя будь-яку ідею стилістів і створити ексклюзивний стиль без будь-якого негативного впливу на здоров'я волосся і шкіри голови.