LA BIOSTHETIQUE The Culture of Total Beauty

Наша задача

Краса – не тільки зовнішнє явище. Вона в усьому – в тому, що ви робите, і в тому, як ви це робите. Краса лежить в матеріалах, які ви використовуєте, а також в тому, як ви поводитеся з тими, хто їх використовує. Справжня краса – це образ результату, який виходить, коли ви приймаєте правильні рішення. Це філософія. Це культура.

Наша культура. Це і є те, що компанія La Biosthétique називає Культурою абсолютної краси.

Бренд

Життя і краса, природа і естетика: завжди, з першого дня існування La Biosthétique, філософія бренду визначалася як натуральні  інгредієнти і передові наукові дослідження в поєднанні з любов'ю до краси. Найвища якість – це не просто можливість. Це  обов'язкова умова. Це основа Культури абсолютної краси.

Компанія

Париж – світова столиця краси. Тут лежать корені La Biosthétique і знаходиться головний офіс компанії. Вишуканість і чуттєвість Парижа, а  також інтерес до моди, мистецтва і культури, центром яких є це місто – справжня Мекка естетики, – все це надихає La Biosthétique і  направляє наші думки, почуття і дії. Ось чому Париж – це наш штаб, географічне серце компанії. Паризька чарівність  поєднується з максимальною точністю виконання і бездоганною якістю, символом яких в усьому світі є мітка «Зроблено в Німеччині».  Ми проводимо дослідження і виробляємо нашу продукцію в місті Пфорцхайм, розташованому на околиці Шварцвальда.

Родина

Міжнародний бренд і в той же час сімейний бізнес: з моменту свого заснування La Biosthétique — це компанія, керована власником. Від свого засновника Марселя Конте бренд перейшов до Зігфріда Вайзера. Сьогодні теперішній власник управляє компанією разом зі своїми синами – Жаном-Марком і Феліксом. Ми абсолютно переконані в тому, що людські цінності і принципи так само важливі для La Biosthétique, як і якість продукції. Мова йде про раціональне використання ресурсів, а також про відповідальність перед споживачами, співробітниками і партнерами. Довгострокове планування, яке завжди фокусується на користі людей, – в цьому теж є своя краса. Це філософія La Biosthétique.

Продукція

 • Hair Care (догляд за волоссям)

  Гарне волосся — одне з головних прикрас зовнішності, а також відображення характеру, стилю і почуттів людини. Здорове волосся неможливі без здорової шкіри голови, тому з моменту заснування La Biosthétique наші вчені працюють в цьому напрямку. Адже щоб отримати кращий результат, потрібно докласти максимум зусиль.

 • Styling (засоби для укладки)

  Лінія продуктів La Biosthétique Styling ділиться на три чітко розрізнені групи: Base (упаковка відтінку графіту) — для вологого волосся, Style (упаковка відтінку шампанського) — для вологого і сухого волосся, Finish (фіолетова упаковка) — для сухого волосся.

 • Skin Care (догляд за шкірою)

  Шкіра пов'язує людський організм з навколишнім світом і є найбільшим нашим органом. Здорова красива шкіра — основа догляду за зовнішністю і в той же час його головне завдання. Всі засоби серії Skin Care виготовлені з урахуванням цих особливостей.

 • Color & Make-Up

  (фарбування волосся і макіяж) Декоративна косметика і фарби для волосся підпадають під вплив моди, тому кожна колекція La Biosthétique відображає наше захоплення новими трендами і прагнення до розвитку. Але один нюанс завжди залишається незмінним: незалежно від актуальних тенденцій, тільки краща якість продуктів здатна забезпечити догляд за шкірою і волоссям – і це необхідна умова здорової, сяючої, справжньої краси.

Салоны

Продукти La Biosthétique доступні виключно через наших партнерів – в салонах краси, які поділяють наші цінності і наше бачення найвищої якості. Це найважливіші прихильники Культури абсолютної краси.

 • Філософія

  Пошуки краси починаються з ідеї або, якщо говорити точніше, з принципу. Все хороше – красиво. Все правильне – красиво. Щастя – це красиво. Справжня краса – щось більше, ніж бачать очі. Краса є у всьому, і все в світі з нею пов'язано. Той, хто розробляє засоби для краси шкіри і волосся, повинен використовувати результати останніх досліджень. Він зобов'язаний знайти найкращі інгредієнти, які пропонує нам природа, але отримати їх у максимально щадний спосіб.

  Той, хто займається косметичним бізнесом, повинен виробляти продукцію з допомогою передових технологій. Він зобов'язаний бути експертом, у всіх сенсах цього слова, по догляду за шкірою і волоссям.

  Співробітники La Biosthétique відповідають всім цим вимогам. Але це лише перший крок. Наша компанія прагне досягти максимальних висот на всіх етапах розробки і виробництва, але є дещо більш важливе. Ми вважаємо, що той, хто займається косметичним бізнесом, повинен любити людей.

юди – це ті, на кого спрямована вся наша діяльність. Тому що кожна людина унікальна. Її шкіра і волосся, її стиль і смак, її мрії і бажання. Щоб провести консультацію на експертному рівні, потрібен величезний об’єм знань: саме тому наші продукти можна отримати виключно у спеціально навчених професіоналів в наших салонах-партнерах. Тут також необхідно розуміння моди, актуальних трендів і індивідуальності людини. Якщо ви хочете дарувати красу, ви повинні вміти радувати людей. Тому що радість прекрасна.

Все це – лише частина того, що ми робимо з 1972 року, коли вчений Марсель Конте заснував La Biosthétique. ЭЦе криється в імені, яке він дав своїй компанії: «біо» и «естетика», життя і краса. Сьогодні ці цінності продовжує підтримувати сім'я Вайзер, теперішні власники компанії.

Це і є наша філософія: передові дослідження, натуральні інгредієнти, експертні знання, першокласне обслуговування – і люди, які завжди знаходяться в центрі нашого бізнесу.

Це і є те, що ми називаємо Культурою абсолютної краси.