ГоловнаМакіяж

Декоративна косметика для макіяжу La Biosthetique

Макіяж

Як і фарбування волосся, макіяж є невід’ємною частиною самовираження і залишається важливою складовою професійних послуг краси. Протягом понад 50 років компанія La Biosthetique зробила собі ім’я завдяки високоякісним професійним косметичним засобам, інноваціям, першокласним послугам у салонах та спа-салонах, будучи на передньому плані тенденцій краси завдяки ексклюзивному партнерству з міжнародними тижнями моди.

Макіяж La Biosthetique покращує та сублімує концепцію повної краси завдяки колекціям кольорів, які ідеально поєднують преміальний догляд та формули з дуже модними відтінками та оздобленням.

Саме в цьому руслі двічі на рік La Biosthetique створює повну колекцію макіяжу у співпраці з найкращими та найяскравішими міжнародними візажистами. Асортимент включає широкий вибір косметичних засобів, текстур і відтінків, створених з чудовими, високопігментованими кольорами та шовковистими текстурами. Крім того, до колекцій косметики La Biosthetique постійно додаються нові продукти та обмежені випуски, на радість покупців, які бажають тільки найкращого в красі.