ГоловнаСтайлінг

Засоби для укладання волосся

Продукти для стайлінгу

Щоб покращити і без того бездоганну стрижку, La Biosthetique пропонує три типи засобів для укладання, усі створені для оптимізації творінь неординарних майстрів волосся, і представлені в трьох групах відповідно до різних колірних кодів: темно-сірий, бронзовий та ліловий.

Основна лінія (темно-сіра) призначена для нанесення на вологе волосся після миття шампунем як основа для яскравих зачісок. Різні види продуктів, таких як креми, гель, спрей або мус, готують волосся до укладання.

Категорія засобів для укладання Style (Bronze) призначена для використання на сухому або вологому волоссі. На сухе волосся нанесіть їх пальцями, після розчісування. Вони також підходять для чоловіків, які хочуть мати можливість легко укладати своє вологе волосся і дати їм висохнути. У центрі уваги — текстура, блиск, контроль і форма.

Що стосується фінішної гами (фіолетовий), то це як знак оклику, що завершує створення ідеальної зачіски, і найбільш гламурна частина послуги зачіски. Використовуйте тільки на сухому волоссі, щоб завершити образ сухим лаком для волосся або спреєм для блиску для сяючого результату.