ГоловнаВажлива інформація

Важлива інформація

Доставка

Дорогі клієнти, сподіваємося, що ви та ваші рідні в безпеці.

Війна диктує свої правила, а ми змушені адаптуватися, щоб вистояти та перемогти. Підтримувати і здоров’я, і красу дуже важливо.

Інтернет-магазин labiosthetique.com.ua працює, щоб піклуватися про вас.

1️⃣ Графік відправлень: Відправляємо замовлення з понеділка по п'ятницю.

2️⃣ Як замовити: Приймаємо замовлення НА САЙТІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ labiosthetique.com.ua ЦІЛОДОБОВО. Будь ласка, перевірте, щоб усі ваші дані були вказані при оформленні. Ви можете замовити товар, який доступний на сайті. Це означає, що він є у наявності на нашому складі в Україні. Якщо товару не буде у наявності, менеджер має повідомити вам про це окремо.

3️⃣ Підтвердження замовлень: Менеджер підтверджує замовлення через месенджер або пошту у порядку черги попри усі труднощі. Це не завжди оперативно, але ми надіємося на ваше розуміння. Якщо ви впевнені у замовленні та не потребуєте додаткового підтвердження, вкажіть це при оформленні, будь ласка.

4️⃣ Консультація: На жаль, під час війни ми не маємо стабільного телефонного зв’язку, тому якщо вам потрібна консультація чи виникли будь-які питання, будь ласка, напишіть нам на пошту shop@labiosthetique.com.ua. Ми потурбуємося про вас.

5️⃣ Доставка: Доставляємо замовлення інтернет-магазину Новою поштою, як і раніше, БЕЗКОШТОВНО. Доставка можлива лише у ті відділення, що приймають вантаж. Термін доставки може збільшуватися. Усе залежить від інтенсивності бойових дій у тому чи іншому регіоні, а також від комендантської години. Команда Інтернет-магазину робить усе можливе, щоб якнайшвидше відвантажити та доставити ваше замовлення.

6️⃣ Пошкодження або втрата відправлення: Усі посилки ми страхуємо за їх повною вартістю, тому перевіряйте цілісність при отриманні у відділенні пошти, будь ласка.

7️⃣ Оплата: Оплатити замовлення можна при отриманні у відділенні без комісії готівкою або карткою (БЕЗ КОМІСІЇ). Також доступна оплата онлайн через застосунок Нової пошти (БЕЗ КОМІСІЇ).


Слава Україні!