ГоловнаVolume — догляд за тонким, ослабленим волоссям

Volume — догляд за тонким, ослабленим волоссям

Дата публікації 14.04.2022.

«Volume — догляд за тонким, слабким волоссям»

 

 

Товщина і густота волосся у нас на голові закладені генетично. Що ми з цим робимо, залежить від нас. Тонке волосся просто потребує особливої турботи та догляду.

 

                           
 

 

Дехто народжується з тонким волоссям, в інших волосся стоншується, втрачає життєву силу і стає рідким із за способу життя, недостатнього догляду чи стану здоров'я. Характеристики однакові: тонке волосся чутливе, схильне до жирності і втрати об'єму. Індивідуально підібраний догляд має надовго зміцнити і ущільнити тонке волосся, але в жодному разі не обтяжувати його.

Це той самий баланс, якого з блиском досягають продукти лінії Volume, які мають ретельно продуманий комплекс активних інгредієнтів. Екстракт мікроводорості з острова Таїті ревіталізує волосся і надає йому силу і розкішний об'єм. Рослинні протеїни, а також екстракти голчастої водорості та ламінарії цукристої відновлюють пошкоджені волокна волосся зсередини.

Завдяки рослинним протеїнам та ретельно відібраним екстрактам водоростей продукти лінії Volume зміцнюють, ущільнюють та потовщують тонке та ослаблене волосся, забезпечують невагому щільність та максимальний об'єм.

Товщина і щільність волосся збільшуються, воно стає захищеним від ламкості, посічених кінчиків і термічних пошкоджень і набуває розкішний, невагомий об'єм надовго.
Що таке тонке волосся?


У мовному вживанні розрізняють рідке і тонке волосся. Рідке волосся описує кількість волосків на голові, яка в даному випадку менше норми. Тонке волосся, однак, означає товщину окремого волоса. Тонке волосся має діаметр лише близько 0,04 міліметра, порівняно з 0,05-0,07 міліметра у нормального волосся або волосся товщиною більше 0,07 міліметра.


Відкрийте для себе нову серію Volume: