• Лосьйон-догляд в ампулах для коріння волосся, який заповнює дефіцит поживних речовин, покращуючий постачання мінералами, вітамінами та мікроелементами, 10 амп х 10 мл
 • Догляд за волоссям

  Ergines Plus Vital

  120653
  5
  Немає в наявності
  Лосьйон-догляд в ампулах для коріння волосся, який заповнює дефіцит поживних речовин, покращуючий постачання мінералами, вітамінами та мікроелементами, 10 амп х 10 мл
  1980,00грн
  Повідомити про появу

Ergines Plus Vital є ідеальним стимулятором для тонкого, ламкого та позбавленого сили волосся. Курс ампул забезпечує волоссю необхідну кількість мікроелементів, мінералів та вітамінів. Волосся стає більш пружним, міцним і легким у розчісуванні.

 • Зміцнює тонке, ламке волосся
 • Забезпечує коріння волосся необхідними поживними речовинами
 • Надає волоссю еластичність

Застосування: після миття волосся один-два рази на тиждень дбайливо втерти в шкіру голови дві третини ампули, третину, яка залишилася, розподілити також масажними рухами по всій довжині волосся.

ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Тонке волосся
ПРИЗНАЧЕННЯ: Від випадіння
КАТЕГОРІЯ: Ампули для шкіри голови
МЕТОД: Méthode Régénérante
ДЛЯ КОГО: Для неї
Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
  Использую эти ампулы для поддержания эффекта после того как прошла курс с ампулами Biofanelan Regenerant Premium, и волосы чувствуют себя роскошно. Хорошо растут, нет проблемы выпадения, и вижу что новые волосы растут здоровыми !