• Тонік для чутливої ​​шкіри обличчя, зволожує, заспокоює та охолоджує подразнену шкіру, 150 мл.
 • Догляд за шкірою

  Balancing Toner

  182008
  В наявності
  Тонік для чутливої ​​шкіри обличчя, зволожує, заспокоює та охолоджує подразнену шкіру, 150 мл.
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  740,00грн

Дія

Органічний екстракт алое вера - Екстракт алое вера відрізняється високим вмістом корисних полісахаридів та мінеральних речовин. Він заспокоює та зволожує шкіру. Рослинний активний інгредієнт на основі ксиліту та глюкози - Це особливий комплекс натуральних полісахаридів, який підвищує синтез гіалуронової кислоти та керамідів у шкірі. Цей інгредієнт покращує утримання рідини та зміцнює бар'єрний шар шкіри. Пантенол - Завдяки своєму високому рівню переносимості провітамін В5 часто використовується в засобах для чутливої ​​шкіри. Пантенол підтримує зволоженість епідермісу, а також надає заспокійливу та відновлюючу дію, що дозволяє зміцнити захисний бар'єр шкіри та підвищити її пружність. Рослинний гліцерин - Захищає шкіру, підтримує її зволоженість та підвищує еластичність. Сорбітол - Підтримує вміст вологи у шкірі. Сорбітол та рослинний гліцерин мають взаємодоповнюючу дію.

Переваги

- Зволожуючий гідролосьйон у формі спрею. - Легка хмаринка спрею тонким шаром осідає на шкірі, зволожуючи та заспокоюючи її. - Щоб гарантувати максимально високу переносимість шкірою, засіб не містить ароматів.

Активні інгредієнти

- Стимулюючий роботу клітин та зволожуючий екстракт алое вера – продукт сертифікованого органічного фермерства - Рослинний активний інгредієнт на основі ксиліту та глюкози (ксилітілглюкозид, ангідроксилитол, ксиліт), нормалізуючий рівень зволоженості шкіри - Пантенол - Рослинний гліцерин - Сорбітол

Застосування

Вранці та ввечері використовуйте засіб як звичайний тонік, після очищення шкіри. За допомогою спрею також можна освіжити обличчя протягом дня. Тонік можна наносити поверх макіяжу.
СТАТЬ: Для неї
КАТЕГОРІЯ: Догляд за шкірою обличчя
ПРИЗНАЧЕННЯ: Зволоження
ТИП: Зневоднена шкіра
МЕТОД: Botanique Pure Nature