ГоловнаProtection Cheveux Complexe 3 Mask Volume
 • Зміцнююча маска для тонкого волосся, що глибоко зволожує, 100 мл
 • Догляд за волоссям

  Protection Cheveux Complexe 3 Mask Volume

  120314
  5
  Немає в наявності
  Зміцнююча маска для тонкого волосся, що глибоко зволожує, 100 мл
  840,00грн
  Повідомити про появу

Революційне високотехнологічне відновлення волосся

Інноваційна маска для неймовірно красивого, здорового волосся, навіть після хімічної обробки. Ідеально підходить для відновлення тонкого волосся після пошкодження чи знебарвлення, хімічної завивки або випрямлення. Protection Cheveux Complexe — це найпростіший шлях до отримання здорового та міцного волосся.
 
Використовуючи регулярно, структурні ушкодження волосся ефективно відновлюються. Ідеально поєднується з Protect Cheveux Complexe3 2 надовго забезпечує стійкий результат - шовковистий блиск, легке розчісування, міцність, гладкість та еластичність.
 
Утримує живильний комплекс високоактивних активних інгредієнтів тривалої дії, таких як протеїни пшениці, віск з апельсинової цедри та провітамін B5, які глибоко відновлюють та кондиціонують волосся. Це надає волоссю додаткову силу та блиск. Містить УФ-фільтри для захисту від зовнішніх впливів навколишнього середовища і, таким чином, запобігає передчасному старінню волосся.
 

Активні інгредієнти:

 • Протеїни пшениці
 • УФ-фільтри
 • Віск із цедри апельсину
 • Провітамін B5 

Застосування:

Розпорошити Spray Complexe 3 на чисте, підсушене полотенцем волосся. Поступово розподіліть 8-10 мл Mask Volume на волосся відразу після
ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Пошкоджене волосся, Пофарбоване волосся, Тонке волосся
ПРИЗНАЧЕННЯ: Відновлення, Для зволоження
КАТЕГОРІЯ: Маска
МЕТОД: PC Complexe
ДЛЯ КОГО: Для неї