ГоловнаProtection Cheveux Complexe 3 Spray
 • Спрей із молекулярним комплексом захисту волосся, 50 мл
 • Догляд за волоссям

  Protection Cheveux Complexe 3 Spray

  120551
  5
  В наявності
  Спрей із молекулярним комплексом захисту волосся, 50 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  730,00грн

Цінний високотехнологічний догляд за вашим волоссям

Відновлює структуру волосся зсередини. У поєднанні з масками Intense, & nbsp; Vital  або Volume гарантує пролонгований ефект після процедури лікування Protection Cheveux Complexe 1+2 у салоні. Структура волосся відновлена, укріплена та захищена зсередини.

Protection Cheveux Complexe  - інноваційна концепція активних інгредієнтів, яка забезпечує інтенсивний та триваліший догляд, відновлення та зміцнення, незважаючи на знебарвлення, фарбування, випрямлення та хімічну завивку.

Нова ера у відновленні волосся після хімічної дії.

Регенерація зсередини: Complexe 3 Spray із молекулярним комплексом захисту волосся глибоко проникає у волосся. Натуральна амінокислота цистеїн, мінеральні солі магнію та кератин неймовірно ефективні при відновленні структури та зміцненні внутрішніх волокон волосся. Значно підвищує еластичність та стійкість до впливу на волосся.

Активні інгредієнти:

 • Природна амінокислота цистеїн
 • Кератін
 • Мінеральні солі магнію

Застосування:

На чисте вологе волосся розпиліть спрей, злегка розчешіть. Поступово розподіліть 8-10 мл маски Intense,  Vital  або Volume відразу після нанесення спрею. Залиште для дії на 10 хвилин, потім ретельно змийте. Повторювати процедуру раз на 7-10 днів.

ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Пошкоджене волосся, Пофарбоване волосся
ПРИЗНАЧЕННЯ: Відновлення, Захист кольору волосся
КАТЕГОРІЯ: Спрей
МЕТОД: PC Complexe
ДЛЯ КОГО: Для неї