ГоловнаProtection Cheveux Complexe 3 Set Intense Action 2 Phases
 • Набір для відновлення структури волосся
 • Догляд за волоссям

  Protection Cheveux Complexe 3 Set Intense Action 2 Phases

  123263
  В наявності
  Набір для відновлення структури волосся
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  2660,00грн

Високотехнологічний догляд за вашим волоссям.

Інноваційна концепція Protection Cheveux Complexe 3 Set Intense Action 2 Phases містить вишукані ключові інгредієнти, що забезпечують інтенсивний та триваліший результат догляду, незважаючи на знебарвлення, колір, хімічну завивку та фізичне навантаження при реструктуризації волосся. Простий шлях до красивого, здорового волосся для розкішного благополуччя. Natural Inspiation для природно красивого волосся.

Complexe 3 Спрей із молекулярним комплексом захисту волосся зміцнює волосся. Натуральна амінокислота цистеїн, мінеральні солі та кератин неймовірно ефективні для захисту та зміцнення волосся. Помітно підвищує стабільність та пружність, а також чудово захищає волосся від стресу. Волосся надовго набуває стійкості, стабільності, еластичності і блиску. Магія природи для чарівно красивого волосся. Морінг екзотичне дерево з потужними косметичними властивостями. Його насіння містить мікропротеїни і мінеральні речовини, які роблять чутливе волосся значно стійкішим до зовнішніх стресових факторів. Агресивний стрес скочується з волосся, як токсини з листа лотоса. Цей ефект лотоса є ключем до високої ефективності Mask Intense.

Шовк. Мерехтливі натуральні волокна з кокона шовкового метелика забезпечують волосся цінним білком серицином (шовковою смолою). Його амінокислоти потужно та надовго зміцнюють кератин волосся.

Пшениця постачає малесенькі, дуже ефективні відновлювальні молекули. Подібно до мікромагнітів, вони націлюються на слабкі місця у волоссі і прилипають до нього, врівноважуючи пошкодження і призводячи до нової стабільності.

Кактус. Майстер з виживання із пустель Землі забезпечує волосся великою кількістю вологи, захищає його від ламкості і зберігає еластичність. Результат неймовірний: гребінець вологого волосся збільшується на 240% за допомогою Mask Intense. Волосся сяє силою і здоров'ям, м'якістю і блиском, що захоплює дух. Розкіш не може бути красивішою та ціннішою.

Активні інгредієнти:

 • Комплекс : натуральна амінокислота цистеїн.
 • Кератин.
 • Мінеральна сіль.
 • Комплекс 3 Маска: Екстракт насіння морінги: оптимізує захисну функцію. Екстракт водоростей: захищає від вільних радикалів. Екстракт кактуса: зв'язує вологу у волоссі. Пептиди шовку: забезпечують м'якість та блиск. Кераміди із пшениці: забезпечують стабільність.

Застосування:

Спрей Complexe 3 нанести на висушене рушником волосся і злегка причесати. Не змивати. Поступово розподіліть 8-10 мл Complexe 3 Mask Intense у волосся відразу після спрею Complexe 3, залиште на 10 - 15 хвилин, а потім ретельно змийте.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Відновлення
КАТЕГОРІЯ: Набір
МЕТОД: PC Complexe
ДЛЯ КОГО: Для неї