ГоловнаVolume Strength.Shampoo
 • Новинка
  Зміцнюючий шампунь для надання об'єму, 250 мл
 • Догляд за волоссям

  Volume Strength.Shampoo

  120772
  В наявності
  Зміцнюючий шампунь для надання об'єму, 250 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  920,00грн

М'який шампунь, який зміцнює, ніжно очищає волосся, оживляє тонке, рідке волосся, зміцнює та запечатує волокна волосся і надає помітно більше густоти та об'єму.

Шлях до сильного волосся та розкішного об'єму починається вже з миття. Чим тонше волосся, тим більше воно повисає вниз, лежить плоско на шкірі голови і швидко починає звисати неохайними пасмами під впливом пилу, надлишку себуму та залишків продуктів для укладання, які накопичуються на поверхні волосся. Шампунь, який був спеціально розроблений з урахуванням потреб тонкого волосся - це перший крок до створення невагомого об'єму. Будучи продуктом догляду, який найчастіше вступає в контакт зі шкірою голови, він повинен максимально ніжно очищати шкіру голови та одночасно наповнювати її життєвою силою. Саме це і робить м'який шампунь Strengthening Shampoo з рослинними протеїнами та потужними екстрактами водоростей. Вони стимулюють шкіру голови, зміцнюють і реструктурують волокна волосся, підвищують їх міцність та запобігають термічним ушкодженням. Волосся добре прочісується і стає більш розкішним та об'ємним після кожного миття.

Інгредієнти

 • Екстракт мікроводорості з острова Таїті: бустер об'єму ревіталізує та зміцнює волосся.
 • Комплекс протеїнів рисових висівок і соєвих бобів, а також екстракти голчастої водорості та ламінарії цукристої: роблять волосся більш міцним, вирівнюють поверхню волосся, надають об'єм і захищають від термічних ушкоджень.

Застосування

Рівномірно нанесіть на волосся та шкіру голови масажними рухами. Ретельно змийте водою.

Ідеальний продукт для використання між процедурами миття голови: сухий шампунь Volumising Dry Shampoo абсорбує надлишки себума в прикореневій зоні, що запобігає появі жирності та надає об'єму.

Результат:

 • М'який шампунь ніжно очищає тонке волосся і звільняє його від накопичених речовин, що обтяжують.
 • Він пожвавлює і зміцнює волосся вже під час миття, реструктурує волокна волосся і запечатує їх.
 • З кожним миттям волосся буде помітно сильнішим і об'ємним.
 • Ваше волосся стане набагато міцнішим, воно захищене від ламкості, січених кінчиків та термічних пошкоджень.
ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Тонке волосся
ПРИЗНАЧЕННЯ: Для об'єму
КАТЕГОРІЯ: Шампунь
МЕТОД: Volume