ГоловнаAfter Sun Hair & Body Shampoo
 • Новинка
  Шампунь для волосся та тіла після прийняття сонячних ванн, 250 мл
 • Догляд за волоссям

  After Sun Hair & Body Shampoo

  120809
  В наявності
  Шампунь для волосся та тіла після прийняття сонячних ванн, 250 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  790,00грн

М'який шампунь очищає волосся і тіло після сонячних ван, видаляє залишки морської та хлорованої води та захищає волосся для збереження ним соковитості кольору.

Тільки тому, що волосся не може згоріти на сонці, ще не означає, що прямі сонячні промені не можуть йому зашкодити. Воно пересихає, стає схожим на солому, втрачає інтенсивність кольору та блиск.

Хлорована вода басейну та кристали солі в морській воді завдають волоссю додаткової шкоди, роблять кутикулу шорсткою, ушкоджують структуру і до того ж сушать шкіру тіла. Шампунь After Sun Hair & Body Shampoo м'яко очищає і дбайливо, обережно звільняє волосся і тіло від агресивних залишків і заспокоює збуджені структури, зволожуючи їх. Витяжка із соняшника нейтралізує вільні радикали, що виникли під впливом ультрафіолетового випромінювання, захищає волосся від втрати пігменту. Вицвітання волосся мінімізується, колір залишається на тривалий час соковитим. Шкіра та волосся стають еластичними і випромінюють літній, чуттєвий аромат Soleil.

Інгредієнти:

 • Провітамін B5: зволожує та утримує вологу, діє заспокійливо на волосся та шкіру.
 • Витяжка з соняшника: захищає волосся від УФ-ушкоджень та захищає від вигоряння кольору волосся.

Застосування:

 • Рівномірно розподілити і спінити на вологому волоссі, а також на шкірі голови і тіла. Шкіру голови масажувати легкими рухами, волосся дбайливо промити, потім ретельно змити водою.
 • Порада: Неодмінно уникати інтенсивного «розтирання» чутливого волосся, що зазнало впливу сонця, під час миття та сушіння рушником.

ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Всі типи волосся
ПРИЗНАЧЕННЯ: Захист від сонця
КАТЕГОРІЯ: Шампунь
МЕТОД: Soleil