• Новинка
  Краплі-концентрат для обличчя, шиї і декольте з ефектом автозасмаги 30 мл
 • Догляд за шкірою

  Self Tanning Drops

  2179
  В наявності
  Краплі-концентрат для обличчя, шиї і декольте з ефектом автозасмаги 30 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  1080,00грн

Краплі для автозагару з легким дозуванням надають обличчю, шиї та області декольте природну, індивідуальну та абсолютно нешкідливу засмагу за вашим бажанням.

Хіба було б не чудово, просто взяти і продовжити літо, зберігши навіть у малосонячні місяці світіння засмаги? Геніальні краплі Self Tanning Drops реалізують це бажання крапля за краплею. Для цілком природної та індивідуальної засмаги «на замовлення» необхідно змішати звичайний зволожуючий крем з декількома краплями концентрату з ефектом штучної засмаги. Одразу ж після нанесення, натуральний активний компонент дигідроксиацетон ( DHA ) реагує з протеїнами та амінокислотами верхнього шару шкіри і надає їй легкого відтінку засмаги. Цукровий спирт регулює рівень вмісту вологи в шкірі для створення природного відтінку свіжої засмаги. Здорова і рівномірна засмага, отримана абсолютно безпечним шляхом без шкідливого для шкіри УФ-випромінювання і саме тоді, коли вашій шкірі потрібен оживляючий відтінок "поцілунку сонця".

Інгредієнти

 • Дігідроксіацетон (DHA): натуральна активна речовина реагує з протеїнами та амінокислотами рогового шару шкіри і надає їй відтінок засмаги.
 • Гідрокомплекс із цукрових спиртів: зволожує і регулює природний рівень вмісту вологи в шкірі.

Увага

Продукт не містить УФ-фільтри, отже, не захищає від сонячного опіку. Для перебування на сонці рекомендується використовувати сонцезахисний продукт.

Дія

 • Краплі для автозасмаги Self Tanning Drops надають вашій шкірі здорової засмаги, від легкого до інтенсивного відтінку.
 • Краплі змішати в долоні зі звичним зволожуючим кремом.
 • Формула на водній основі без проблем гармонує з вашим продуктом щоденного догляду за шкірою.
 • Інтенсивність засмаги можна регулювати шляхом простого дозування.
 • Формула швидко поглинається у шкіру та забезпечує природну, рівномірну засмагу.
 • Завдяки цьому продукту ви протягом цілого року насолоджуєтеся літнім сяйвом шкіри без шкідливого УФ-випромінювання.

Застосування

Залежно від бажаної інтенсивності засмаги змішати в долонях 2-5 крапель зі звичним зволожуючим кремом і нанести на очищену шкіру обличчя, шиї та області декольте. Для максимального ефекту засмаги використовувати у чистому вигляді. Відразу ж після нанесення руки ретельно вимити із милом.

Краплі для автозагару можна змішувати з будь-яким кремом для обличчя La Biosthétique.

Для очищення засмаглої шкіри, можна використовувати, наприклад, пінку для вмивання Hyaluronic Acid Hydrating Cleansing Foam, яка має вплив на клітинному рівні.

Порада: Для отримання рівномірної засмаги рекомендується м'який пілінг перед нанесенням продукту. Для ефекту глибокої засмаги просто збільшити кількість крапель або наносити у чистому вигляді.

СТАТЬ: Для неї
КАТЕГОРІЯ: Захист від сонця
ПРИЗНАЧЕННЯ: Засмага, Зволоження
ТИП: Сухая кожа, Нежная кожа, Обезвоженная кожа, Нормальная кожа, Чутлива шкіра
МЕТОД: Soleil