• Клітково-активна інтенсивно зволожуюча сироватка, 30 мл
 • Догляд за шкірою

  Serum Hydratant

  2834
  В наявності
  Клітково-активна інтенсивно зволожуюча сироватка, 30 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  3100,00грн

Дія

Комплекс гіалуронової кислоти з коротким, середнім і довгим ланцюжком. Інтенсивне зв'язування вологи – реструктурування шкіри.

 • Гіалуронова кислота – природний компонент сполучної тканини організму, що має сприятливий миттєвий і пролонгований вплив на здатність шкіри утримувати вологу

  Гіалуронова кислота з коротким ланцюжком швидко проникає в шкіру та стимулює природні процеси її оновлення, покращує з'єднання між клітинами рогового шару, зв'язує вологу, а також виконує роль агента-носія інших активних компонентів, полегшуючи їх проникнення у шкіру. Клінічні дослідження довели, що після щоденного використання гіалуронової кислоти цикл клітинного поділу, а отже, і швидкість оновлення шкіри, зростає на 40% вже через 11 днів у порівнянні зі шкірою, яка не отримала такого догляду.

  Гіалуронова кислота із середнім та довгим ланцюжком проникає у більш глибокі шари шкіри приблизно за 30 хвилин, надаючи інтенсивну зволожуючу дію. Волога надійніше утримується у шкірі, що сприяє утворенню нових тканин. Клінічні дослідження довели інтенсивну зволожуючу дію та помітне покращення кольору обличчя вже через два тижні застосування.

 • Codium tomentosum – екстракт водоростей роду зелениця

  Було доведено, що екстракт цих водоростей, багатий на морські гідроксикислоти, інтенсивно зволожує і сприяє утриманню вологи в глибоких шарах епідермісу. В той же час, екстракт забезпечує ефективний захист від шкідливих зовнішніх впливів, таких як температурні перепади, прямі сонячні промені, агресивні очищувальні речовини (СИСТЕМА САМОЗАХИСТУ).

 • Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин – екстракт клітинної культури яблука

  Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин захищають та підтримують здоров'я та регенеративні властивості материнських клітин у глибоких шарах шкіри і при цьому мають пролонговану дію. Вони відновлюють функції клітинної ДНК та сприяють формуванню нових материнських клітин. При цьому інтенсивно стимулюється зростання клітин, тканин, метаболічні процеси у них посилюються. Створюються сприятливі умови для синтезу колагенових волокон, покращуються еластинові структури. Життєвий цикл материнських клітин шкіри пролонгується, процеси старіння уповільнюються, пригнічується утворення зморшок. Шкіра виглядає юною та наповненою життєвою силою, і її краса зберігається тривалий час.

 • Клітинні глікоекстракти кремнійорганічних сполук бурих водоростей – метилсиланол мануронат:

  АНТИГЛІКАЦІЙНИЙ ЕФЕКТ: Перешкоджають зв'язуванню структурних полісахаридів та протеїнів, а також забезпечують виведення цукрів метаболічним шляхом, що в першу чергу запобігає втраті еластичності шкіри та зниження ферментативної активності, таким чином, перешкоджаючи появі ознак старіння.

  ІНТЕНСИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНІХ ВПЛИВІВ НА РІВНІ МІЖКЛІТИННОГО МАТРИКСУ:

  Кремнійорганічні сполуки – природний структуруючий елемент сполучної тканини. Підвищується біодоступність кальцію в клітинах шкіри та покращується зв'язок кальцію з мембранами кератиноцитів, що зміцнює їх та захищає від впливу вільних радикалів. Крім того, глікоекстракт, захоплюючи вільні радикали, запобігає пошкодженню клітин.

  ДІЯ, ЩО ЗАСПОКОЮЄ ШКІРУ:

  Знімаються запальні реакції шкіри, зменшується почервоніння та набряклість.

  АКТИВІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА КОЛАГЕНУ:

  Кремнійорганічні сполуки, отримані з бурих водоростей, що активізують виробництво колагену, безпосередньо впливаючи на клітинні структури та підвищуючи швидкість поділу клітин; підтримують мережу колагенових волокон. В результаті шкіра стає більш пружною та гладкою.

  Переваги

  Інтенсивне зволоження та утримання вологи у всіх шарах епідермісу

  Експрес-догляд із пролонгованим ефектом для надзвичайно сухої шкіри

  Здорове сяйво шкіри

  Продовження молодості завдяки інтенсивному клітинному захисту

  Заспокійливий ефект завдяки механізмам, що захищають від зайвої реактивності шкіри

  «Архітектура» шкіри зміцнюється, вона стає більш підтягнутою та пружною

  Активні компоненти

  Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин – екстракт клітинної культури яблука

  Клітинні глікоекстракти кремнійорганічних сполук бурих водоростей – метилсиланол маннуронат

  Комплекс гіалуронової кислоти – гіалуронат натрію

  Екстракт водоростей роду зелениця (Codium tomentosum)

  Застосування

  Після очищення шкіри обличчя нанесіть SERUM HYDRATANT як інтенсивно зволожуючий концентрат під звичайний денний або нічний крем.

  Сироватка ідеально задовольняє потреби шкіри у поєднанні з іншими продуктами серії DERMOSTHETIQUE.

 • СТАТЬ: Для неї
  КАТЕГОРІЯ: Сироватки та капсули
  ПРИЗНАЧЕННЯ: Зволоження / Захист
  ТИП: Суха шкіра
  МЕТОД: Dermosthétique Visage
  Ingredients: AQUA (WATER), GLYCERIN, DI-C12-13 ALKYL MALATE, BUTYLENE GLYCOL, MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE EXTRACT, METHYLSILANOL MANNURONATE, SODIUM HYALURONATE, CODIUM TOMENTOSUM EXTRACT, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, POLYISOBUTENE, SORBITAN OLEATE, CAPRY- LYL/CAPRYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, LECITHIN, PHEN- OXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SORBIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE)