ГоловнаTraitement Regenerant
 • Клітково-активний anti-age відновлюючий нічний крем, 50мл
 • Догляд за шкірою

  Traitement Regenerant

  2822
  5
  Немає в наявності
  Клітково-активний anti-age відновлюючий нічний крем, 50мл
  2700,00грн
  Повідомити про появу

Дія

 • Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин – екстракт культури яблука

  Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин захищають та підтримують здоров'я та регенеративні властивості материнських клітин у глибоких шарах шкіри і при цьому мають пролонговану дію. Вони відновлюють функції клітинної ДНК та сприяють формуванню нових материнських клітин. При цьому інтенсивно стимулюється зростання клітин, тканин, метаболічні процеси у них посилюються. Створюються сприятливі умови для синтезу колагенових волокон, покращуються еластинові структури. Життєвий цикл материнських клітин шкіри пролонгується, процеси старіння уповільнюються, пригнічується утворення зморшок. Шкіра виглядає юною та наповненою життєвою силою, і її краса зберігається тривалий час.

 • Клітинні глікоекстракти кремнійорганічних сполук бурих водоростей – метилсиланол мануронат:

  АНТИГЛІКАЦІЙНИЙ ЕФЕКТ: Перешкоджають зв'язуванню структурних полісахаридів та протеїнів, а також забезпечують виведення цукрів метаболічним шляхом, що в першу чергу запобігає втраті еластичності шкіри та зниження ферментативної активності, таким чином, перешкоджаючи появі ознак старіння.

  ІНТЕНСИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНІХ ВПЛИВ НА РІВНІ МІЖКЛІТИННОГО МАТРИКСУ:

 • Кремнійорганічні сполуки – природний структуруючий елемент сполучної тканини. Підвищується біодоступність кальцію в клітинах шкіри та покращується зв'язок кальцію з мембранами кератиноцитів, що зміцнює їх та захищає від впливу вільних радикалів. Крім того, глікоекстракт, захоплюючи вільні радикали, запобігає пошкодженню клітин.

 • Заспокійлива дія на шкіру:
 • Знімаються запальні реакції шкіри, зменшується почервоніння та набряклість.

  АКТИВІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА КОЛАГЕНУ: Кремнійорганічні сполуки, отримані з бурих водоростей, що активізують виробництво колагену, безпосередньо впливаючи на клітинні структури та підвищуючи швидкість поділу клітин, підтримують мережу колагенових волокон. В результаті шкіра стає більш пружною та гладкою.

 • Ліпосомально інкапсульовані ізофлавони соєвих бобів

  Ліпосомально інкапсульовані ізофлавони соєвих бобів, тобто фітогормони в їх чистій та активній формі, що діють у біологічно активних шарах шкіри. Вони відновлюють шкіру та зміцнюють її, роблячи її більш щільною, підвищують еластичність, тонус і опірність до зовнішніх впливів. Запобігають розкладу колагену та еластину та стимулюють їх синтез. Шкіра зміцнюється та стає більш пружною.

 • Кактусоподібна рослина солоних боліт – солерос трав'янистий

  Солерос трав'янистий - це рослина, що росте на заболочених морських узбережжях і володіє здатністю поглинати велику кількість солі. Екстракт цієї рослини – це динамічний та «розумний» регулятор водного балансу епідермісу. Він стимулює синтез складових NMF (натурального зволожуючого фактора) шкіри. Доведено, що екстракт здатний інтенсифікувати здатність шкіри пов'язувати вологу.

 • Гідроліпідний бар'єр та структура шкіри зміцнюються.
 • Біоміметичний комплекс пептидів – гексаноїл дипептид норлейцин ацетат

  Біоміметичні пептиди мають щадний ексфоліюючий вплив на шкіру. Це призводить до того, що природний процес відлущування клітин відбувається рівномірно та ефективно. Поліпшується здатність шкіри зв'язувати вологу, вона стає м'якою, а глибина зморшок скорочується. Згладжуються нерівності пігментації, активізуються процеси відновлення клітин.

 • Вітамін B3 – нікотинамід
 • Нікотінамід – один із найважливіших вітамінів для здоров'я шкіри. Він підтримує коензими, стимулює синтез колагену в дермі та синтез церамідів в епідермісі, забезпечує рівний тон шкіри.
 • Цераміди та фітостероли

  Стабілізують бар'єрний шар.

  Переваги

  1) Профілактичний догляд, що впливає переважно на причини старіння шкіри, ніж на його ознаки

  2) Уповільнення хронологічного старіння шкіри

  3) Завдяки надійному захисту клітин шкіра довше зберігає молодість

  4) Інтенсивний нічний догляд, який захищає клітини від руйнування, спричиненого інсоляцією

  5) Відновлюючий догляд активізує власні регенеративні механізми шкіри

  6) Зморшки переможені зсередини

  7) Зволоження та утримання вологи в шкірі

  8) Ідеальний фінал догляду за шкірою обличчя завдяки регенеруючій та стимулюючій дії крему

  9) Зміцнення структури шкіри

  10) Активізація відлущування клітин, що призводить до вирівнювання мікрорельєфу шкіри та кольору обличчя

  Активні компоненти

  • Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин – екстракт клітинної культури яблука
  • Клітинні глікоекстракти кремнійорганічних сполук бурих водоростей роду ламінарію-метилсиланол маннуронат
  • Ліпосомально інкапсульовані ізофлавони
 • СТАТЬ: Для неї
  КАТЕГОРІЯ: Догляд за шкірою обличчя
  ПРИЗНАЧЕННЯ: Anti-age
  ТИП: Зневоднена шкіра
  МЕТОД: Dermosthétique Visage
  Ingredients: AQUA (WATER), GLYCERIN, CANOLA Olt, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL PALMI- TATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, HYDROGENATED COCOGLYCERIDES, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CETVL PALIAITATE, MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE EXTRACT, METHYLSILANOL MANNURONATE, NIACINAMIDE, SACCHARIDE ISOIMERATE, SALICORNIA HERBACEA EXTRACT, BRASSICA CAMPESIRIS (RAPE SEED) STEROLS, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, BEHENYL ALCOHOL, ALCOHOL, PALMITIC ACID, LECITHIN, STEARIC ACID, CERAMIDE NG, CETYL ALCOHOL, LAURYL ALCOHOL, MYRISTYL ALCOHOL, ASCORBYL PALWITATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES C TRATE, SOY ISOFLAVONES, PHEMOXYETHANOL, BENZOIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DEHYOROACETK ACID, SORBIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE)
  Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
   Нравится, что данный крем не ложится плотной маской, так как ночные средства часто плотные и тяжелые. Очень приятен в нанесении и комфортный по ощущениям