• Товар місяця
  Клітинно-активні гідрогелеві подушечки для очей з ліфтинговим ефектом, 10х2шт
 • Догляд за шкірою

  Patch Gel Liftant

  2788
  5
  В наявності
  Клітинно-активні гідрогелеві подушечки для очей з ліфтинговим ефектом, 10х2шт
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  2160,00грн

Розкритий та свіжий погляд - моментально!

Patch Gel Liftant моментально розгладжує зморшки та тонкі лінії навколо очей. Інноваційна гідрогелева основа дозволяє досягти більш швидкого та глибокого проникнення активів у шкіру для максимально інтенсивного зволоження. Шкіра навколо очей наповнюється життєвою енергією та стає свіжою та юною!

ANTI-AGE КЛІТКОВО-АКТИВНИЙ ГІДРОГЕЛЬ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛІ ОЧЕЙ З МИТЄВИМ ЛІФТИНГ-ЕФЕКТОМ (ПЛАСТИРІ У ФОРМІ БОБІВ)

Охолоджуючі та миттєво діючі гідрогелеві диски інтенсивно зволожують, помітно розгладжують та заспокоюють шкіру навколо очей завдяки унікальній системі гідрогелю.


Дія

 • НОВЕ ПОКОЛІННЯ ПЕРЕНОСЧИКІВ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:

  Гідрогель із напівоклюзивними властивостями. Забезпечує контрольоване та високоефективне дозування активних компонентів. Підвищення рівня зволоження: висока концентрація вологи в дисках поєднується з широко відомими зволожуючими властивостями екстракту аморфофаллуса коньяку (вимір через 2 години після нанесення: шкіра містить на 30% більше вологи в порівнянні з рівнем зволоження необробленої шкіри).

  Клінічні вимірювання на 20 добровольцях показали, що глибина зморшок скорочується на 15% через 2 години після нанесення.
  Після використання дисків 5 разів протягом 1 тижня було зафіксовано зниження виразності зморшок аж до 41,5%.

  Структура гелю забезпечує особливо ефективну систему для транспортування активних компонентів у шкіру.

  Гель активується, вступаючи в контакт із теплом тіла (37°C). Нагріваючись, гель миттєво звільняє активні інгредієнти, а тому несуттєво, якою стороною прикладати диск до шкіри. Він розпізнає напрямок потоку активних інгредієнтів.

  Продукт особливо підходить для лінії навколо очей, він зволожує, охолоджує та заспокоює втомлену, почервонілу та набряклу шкіру.

 • Рослинний екстракт з азіатського бульби аморфофаллуса коньяку (глюкоманнан).

  Полісахариди підтримують захисну кислотну мантію шкіри. Завдяки зволожуючим властивостям рослини екстракт підвищує рівень вологи у шкірі.

 • Натуральний екстракт активних компонентів із солоних озер, солоної води та солончаків — ектоїн.

  Завдяки особливій структурі екстракт ідеально інтегрується в клітини шкіри, де починає свою роботу. Він захищає імунну систему чутливих клітин зони навколо очей, посилює властиві клітинам шкіри механізми відновлення та захисту та діє подібно до мантії, що запобігає пошкодженню клітин сонячними променями. Під час щоденного застосування підвищує рівень зволоження. шкіри.

 • Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин - екстракт клітинної культури яблука (Malus domestica).
 • Ліпосомально інкапсульовані клітинні фітоекстракти стовбурових клітин захищають і підтримують здоров'я та регенеративні властивості материнських клітин у глибоких шарах шкіри і при цьому мають пролонговану дію. Тривалість життя материнських клітин збільшується, процеси старіння уповільнюються, а формування зморшок пригнічується.

 • Клітинні глікоекстракти кремнійорганічних сполук бурих водоростей – метилсиланол маннуронат:

 • АНТИГЛІКАЦІЙНИЙ ЕФЕКТ: Перешкоджають зв'язуванню структурних полісахаридів та протеїнів, а також забезпечують виведення цукрів метаболічним шляхом, що насамперед запобігає втраті еластичності шкіри та зниження ферментативної активності, таким чином, перешкоджаючи появі ознак старіння.

  ІНТЕНСИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНІХ ВПЛИВІВ НА РІВНІ МІЖКЛІТИННОГО МАТРИКСУ:

  Кремнійорганічні сполуки – природний структуруючий елемент сполучної тканини. Підвищується біодоступність кальцію в клітинах шкіри та покращується зв'язок кальцію з мембранами кератиноцитів, що зміцнює їх та захищає від впливу вільних радикалів. Крім того, глікоекстракт, захоплюючи вільні радикали, запобігає пошкодженню клітин.


  ДІЯ, ЩО ЗАСПОКОЮЄ ШКІРУ:

  Знімаються запальні реакції шкіри, зменшується почервоніння та набряклість.


  АКТИВІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА КОЛАГЕНУ:

  Кремнійорганічні сполуки, отримані з бурих водоростей, що активізують виробництво колагену, безпосередньо впливаючи на клітинні структури та підвищуючи швидкість поділу клітин; підтримують мережу колагенових волокон.
  В результаті шкіра стає більш пружною та гладкою.

  Результат


  НОВЕ ПОКОЛІННЯ ПЕРЕНОСЧИКІВ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
  • Контрольоване, високоефективне та швидке дозування активних компонентів
  • Помітне 24-годинне зволоження завдяки спеціальній структурі гідрогелю
  • Після 15-хвилинного догляду глибина зморшок зменшується аж до 35%
  • Помітне зміцнення та розгладжування шкіри навколо очей вже після одного застосування (підтверджено клінічними дослідженнями на 80% добровольців)
  • Експрес-догляд для втомленої, почервонілої та розпухлої шкіри навколо очей та шкіри зі зморшками
  • Підтримує захист, регенерацію та утворення нових клітин шкіри
  • Шкіра зберігає молодість довше завдяки інтенсивному захисту клітин
  • Шкіра навколо очей виглядає чистою та свіжою
  • Зміцнення структури шкіри
  • Офтальмологічні тести підтверджують, що продукт добре переноситься шкірою навколо очей та очима.
  • Спеціально адаптований рівень pH 5,9 гарантує високу переносимість продукту очима, що підтверджено офтальмологічними дослідженнями.

  Активні інгредієнти:

  • Екстракт азіатського бульби коніака Манна - поставляє цінну вологу всередину шкіри
  • Клітинні екстракти з органічно пов'язаного силікону з бурих водоростей - активація синтезу колагену, зміцнює сполучну тканину, заспокоює шкіру і захищає від глікірованія
  • Натуральний екстракт активних речовин із солоних озер - захищає імунну систему чутливих клітин області очей, зволожують, прискорюють власні механізми відновлення та захисту клітин шкіри

  Застосування:

  Після очищення наносьте Patch Gel Liftant, залиште на 10-30 хвилин. Потім нанесіть відповідний продукт догляду за шкірою навколо очей від La Biosthetique. Використовуйте 2-3 рази на тиждень.

  Ви досягнете оптимального результату догляду, якщо поєднуватимете даний продукт з іншими засобами із серії DERMOSTHETIQUE. В якості альтернативи можна також використовувати LA CREME BEAUTE, MENULPHIA CONTOUR або DOUCEUR CONTOUR для догляду за шкірою навколо очей.

  Влітку для найбільшої ефективності зберігайте патчі в холодильнику.

  СТАТЬ: Для неї
  КАТЕГОРІЯ: Догляд за очами/ губами
  ПРИЗНАЧЕННЯ: Ліфтінг / підтяжка, Anti-age, Зволоження
  ТИП: Суха шкіра, Ніжна шкіра, Чутлива шкіра
  МЕТОД: Dermosthétique Visage
  Середній рейтинг: 5, відгуків: 3
   На такой эффект и не рассчитывала. Но…Действительно чудо! Даже мелкие морщинки разгладились. Минус 10 лет!
   Пробовала очень много разных патчей, в разной ценовой категории, и остановилась на этих, после того как однажды познакомилась с ними в салоне. Они настолько классно увлажняют кожу под глазами и имеют охлаждающий эффект, что теперь не представлю утро без них) Кожа после них увлажненная, свежая и упругая, особенно нравится использовать их зимой, когда воздух сухой, они убирают все морщинки и сухость. Девочки, рекомндую)
   Продукт работает, постоянно беру с собой в командировки. Сразу вид посвежее после них, мейкап лучше ложится.
   Плюси: Удобная упаковка!
   Мінуси: Цена кусается, но зато это вам не Корея!