ГоловнаSoleil - твій захист та догляд для ідеальної засмаги

Soleil - твій захист та догляд для ідеальної засмаги

Дата публікації 27.05.2024.

Soleil

Сонце і шкіра 

Сонце — це еліксир життя, панацея для тіла і розуму. Проте зігріваючі промені несуть в собі і негативні аспекти, вони чинять негативну дію в першу чергу на чутливу шкіру і прискорюють старіння. Так, наприклад, сонячний опік є наслідком зловживання ультрафіолетовими променями UVB. Унаслідок того, що він стає помітним тільки через чотири години після опромінення, опік не є попереджувальним сигналом, а говорить лише про ушкодження шкірного покриву, що вже сталося. Наслідки дії ультрафіолетових променів UVA ще радикальніші. Вони вільно проникають через хмари і шибки і наносять шкірі ушкодження навіть в її глибоких шарах. Посилюється ситуація тим, що невиліковні ушкодження шкіри не видно неозброєним оком. Меланоми з’являються тільки через 20-30 років після надмірного опромінення. Тому разом з доречним для типу шкіри дозуванням сонячних ванн, потрібне регулярне використання сонцезахисних продуктів перед виходом на сонце, а також оптимальний догляд за шкірою після приймання сонячних ванн, щоб уникнути нанесення шкірі надмірної шкоди. Завдяки своїм формулам сонцезахисна лінійка Soleil від La Biosthetique забезпечує надійний захист і продуманий догляд спеціально для того, щоб час перебування на сонці приносив нам надійний захист.

Сонце і волосся

Волосся також страждає під впливом ультрафіолетових променів. Воно, правда, не отримує таких вагомих ушкоджень для здоров’я, як шкіра, проте несе значний збиток при підвищеному ультрафіолетовому випромінюванні і втрачає свою красу. До того ж, ультрафіолет може привести до негативних змін механічних властивостей волосся, що проявляється в ускладненні розчісування, втраті міцності та еластичності, якості і блиску, ушкодженні кутикули аж до вигоряння як натурального, так і фарбованого волосся. Витяжка з соняшника, що міститься в продуктах лінійки Soleil від La Biosthetique, чинить як превентивну, так і відновлювальну дію, нейтралізуючи вільні радикали, що виникли під впливом ультрафіолетових променів.

 

Soleil - захищає шкіру, волосся і довкілля

Для компанії La Biosthetique аспекти переносимості і сумісності не є більше виключно питанням потреб шкіри. Екологічна сумісність і безпека також грають велику роль разом з іншими аспектами. Тому ми безперервно інвестуємо в наукові дослідження і розробки сонцезахисних продуктів. Увесь спектр ультрафіолетових фільтрів оцінюється за строгими, незалежними критеріями на оптимальну міру захисту для тіла і волосся, а також на їхню екологічну безпеку. У виробництво запускаються тільки ті поєднання фільтрів, які безкомпромісно відповідають цим вимогам. Зовнішнім проявом цієї мети є логотип Coral Safe про захист коралових рифів, яким відзначені сонцезахисні продукти лінійки Soleil. Він свідчить про відмову від таких ультрафіолетових фільтрів, як оксибензон і октиноксат, які імовірно наносять шкоду кораловим рифам і сприяють їх вицвітанню.

 

Аромат

За неповторним ароматом лінії Soleil стоїть творчість Гези Шона, одного з найкреативніших парфумерів Німеччини. Свіжа та чуттєва композиція надає шкірі та волоссю легкість літа. У верхніх нотах відчувається ігристий фруктовий коктейль з лайму, апельсину, мандарину, бергамоту та галбану: справжній гімн радості життя. У серці аромату з'єднуються яскраве блакитне небо та квітковий букет з троянди, апельсинового цвіту, туберози, латаття, жасмину, фрезії та орхідеї. У базових нотах поєднуються кремова ваніль та тонка, що зливаються з зачаровуючою чуттєвістю бензоїну, пачулі, сандалового дерева та кедра, завершуючи тисячі граней літа.

 Дивись новинки Soleil для захисту влітку: