ГоловнаAfter Shave Face & Beard Care
 • Бальзам після гоління та догляд за бородою, 75 мл
 • Догляд за шкірою

  After Shave Face & Beard Care

  3999
  В наявності
  Бальзам після гоління та догляд за бородою, 75 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  770,00грн

Для ідеального гоління

Цей багатофункціональний продукт пом'якшує, запобігає подразенню до та після гоління, заряджає енергією та забезпечує клітини додатковою порцією кисню. У той же час, емульсія зміцнює функції шкіри, та діє як захисна плівка для шкіри та бороди.

Легка емульсія After Shave Face & Beard Care проста у використанні, залишає шкіру заспокоєною та зволоженою. Активні інгредієнти морських водоростей червоного моря, мікроводоростей та мінералів морської води помітно захищають шкіру від зневоднення. Інноваційні інгредієнти забезпечують гладку однорідну структуру волосся бороди, залишаючи її розгладженою.

HOMME. Щоденна процедура догляду та відновлення.

Активні інгредієнти:

 • Енергетичний комплекс мінералів, що активізує роботу клітин та насичує киснем, що активізує клітинну респірацю та регенерацію. Активний інгредієнт-бустер блокує негативні симптоми старіння клітин
 • Червоні морські водорості, мікроводорості та мінерали морської води утворюють захисний екран на шкірі та волоссі, що зберігають їх м'якість та еластичність

Застосування:

Рівномірно розподіліть емульсію на шкіру обличчя або бороду після гоління або очищення обличчя та дайте їй можливість ввібратися.

СТАТЬ: Для нього
КАТЕГОРІЯ: Гоління
ПРИЗНАЧЕННЯ: Зволоження
ТИП: Чутлива шкіра
МЕТОД: HOMME