• Догляд за шкірою

  La Capsule

  2195
  5
  В наявності
  Регенеруючі капсули з церамідами та вітамінами, 63 шт
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  2800,00грн

Боротьба з передчасним старінням

Лінія METHODE ESSENTIELLE - це незамінні засоби для шкіри з ознаками вікових змін, що мають потужну спрямовану дію на основні причини старіння шкіри. Вони дозволяють підтримувати функціонування епідермісу на оптимальному рівні та успішно протистояти внутрішнім тазовнішнім факторам, що призводять до передчасного старіння.

La Capsule - це високоефективний ліпідний комплекс у формі капсул без консервантів. Моментально надає шкірі шовковистість та гладкість. Підвищений вміст очищеного масла огуречника покращує еластичність шкіри. Знижує дратівливість шкіри. Не утворює жирної плівки, дозволяючи шкірі вільно дихати.

Дія

 • У капсулах міститься олія бурачника найвищої якості – натуральна олія з високим вмістом гамма-ліноленової кислоти, що інтенсивно відновлює функції епідермісу. Ця незамінна ненасичена жирна кислота входить до структуру фосфоліпідів клітинної мембрани та церамідів гідроліпідного бар'єру. Таким чином, вона робить стінки клітин та гідроліпідний бар'єр більш гнучкими та рухливими, якісно покращує еластичність шкіри, благотворно впливає на епідерміс. Підвищує життєву силу клітин та їх еластичність, має миттєвим ефектом, що розгладжує. Сприяє зменшенню зморшок та дрібних ліній.
 • Вітамін А пальмітат регулює поділ клітин, контролює процес кератинізації, покращує захист шкіри та її рельєф.
 • Вітамін Е та вітамін Е ацетат оберігають клітини від негативного впливу вільних радикалів. Високоякісні інгредієнти укладені в непроникні повітрокапсули з натурального желатину, капсули не містять консервантів, є абсолютно чистими за складом.
 • Регулює рівень зволоження. Відновлюють природний захист шкіри. Зникають подразнення шкіри, спричинені стресом. Бісаболол має протизапальні та пом'якшувальні подразнення властивостями.

  Переваги:

  • Підвищує життєву силу клітин та їх еластичність
  • Миттєво розгладжують
  • Сприяє зменшенню зморшок та дрібних ліній
  • Не містить консервантів
  • Ідеально підходить для будь-якого типу шкіри та віку

  Активні інгредієнти:

  • Бородаж - інтенсивно бореться з епідермальними функціональними розладами
  • Вітамін E та його похідні -  інтенсивний захист від пошкодження клітин вільними радикалами
  • Похідні вітаміну А - регулювання втрати води, регенерація природної бар'єрної функції шкіри
  • Бісаболол - має заспокійливу дію

  Застосування:

  Щоб відкрити капсулу, скрутіть її кілька разів або відріжте верхню частину ножицями. Нанесіть сироватку кінчиками пальців на очищену, тонізовану шкіру. За бажанням, через кілька хвилин можна нанести додатковий продукт по догляду за шкірою або макіяж. Використовуйте по одній капсулі в день, вранці та ввечері. Зберігайте банку з капсулами в прохолодному і сухому місці.

СТАТЬ: Для неї
КАТЕГОРІЯ: Сироватки та капсули, Догляд за шкірою обличчя
ПРИЗНАЧЕННЯ: Anti-age, Регенерація шкіри
ТИП: Вимоглива шкіра, Комбінована шкіра
МЕТОД: Méthode Essentielle
Середній рейтинг: 5, відгуків: 2
  Купувала ці капсули двіччі. З першого застосування відчувається догляд, шкіра стає більш гладка. Однієї капсули вистачає на обличчя та шию, продукту дуже багато. Вирівнявся тон обличчя, є невеликий ефект ліфтингу. Можливо, якби були виражені вікові проблеми, то ефект був би більш помітним.
  Эти капсулы - восторг уже с первого применения! Для моей сухой, склонной к аллергическим реакциям кожи - это просто находка! Отлично увлажняет, хорошо впитывается и не забивает поры - лучшее средство из тех, что я пробовала, а пробовала я много )
  Мінуси: Нет