ГоловнаVolume Streng.Cond.Spray
 • Новинка
  Зміцнюючий спрей-кондиціонер, 150 мл
 • Догляд за волоссям

  Volume Streng.Cond.Spray

  120922
  В наявності
  Зміцнюючий спрей-кондиціонер, 150 мл
  Безкоштовна доставка по всій Україні
  990,00грн

Практичний незмивний кондиціонер забезпечує миттєвий догляд та зволоження, не обтяжуючи волосся. Він діє як термозахист, створює гнучку фіксацію та невагомий об'єм.

Якщо раніше ви уникали використання незмивних кондиціонерів через страх обтяжити тонке волосся, то кондиціонер-спрей Strengthening Conditioning Spray, подарує вам зовсім нову легкість, - це саме те, що вам потрібно! Простий у застосуванні спрей-кондиціонер забезпечує волоссю невагомий догляд, надає легку фіксацію та створює повітряний об'єм. В основі цієї легкості лежить потужний доглядаючий єфект. Адже тонке волосся не тільки має менший об'єм, але й більш схильне до таких проблем, як січені кінчики або ламкість, а шкіра голови при цьому менше захищена. Саме в цьому нам допоможе інгредієнт на основі мікроводорості. з острова Таїті, який ущільнює волосся та створює об'єм. Рослинні протеїни та зволожуючі речовини, а також екстракти водоростей відновлюють, зміцнюють і захищають волосся від зовнішніх впливів, таких як сушіння феном. Волосся легко розчісується, стає приголомшливо м'яким і еластичним та отримує розкішний об'єм на весь день

Інгредієнти

 • Екстракт мікроводорості з острова Таїті: бустер об'єму ревіталізує та зміцнює волосся.
 • Рисові та соєві протеїни, а також екстракти водоростей: глибоко відновлюють волосся, збільшують об'єм та міцність, діють як термозахист.
 • Провітамін В5: забезпечує інтенсивне зволоження, надає еластичність і блиск.
 • Пентіленгліколь: речовина рослинного походження, яка зволожує волосся та утримує вологу.
 • Пуллулан, сорбіт, трегалоза та камедь акації сенегальської: надають м'якість і гнучку фіксацію.
ТИП ТИП ВОЛОССЯ: Тонке волосся
ПРИЗНАЧЕННЯ: Для об'єму
КАТЕГОРІЯ: Спрей
МЕТОД: Volume