ГоловнаДогляд за волоссям

Догляд за волоссям

La Biosthetique пропонує повну лінійку найсучасніших засобів по догляду за волоссям, у тому числі Botanique, створених із 100% сертифікованих рослинних інгредієнтів.

BEAUTY - це серія, розроблена для відновлення балансу легких структурних пошкоджень. Результат: неперевершене сяйво, більша еластичність і легкість розчісування. Одним словом, просто чудове волосся!

DRY HAIR швидко та ефективно усуває проблеми, пов’язані з сухим та ослабленим волоссям. Сформульований з коктейлем натуральних активних інгредієнтів, які діють у синергії з додаванням масел і білків, Dry Hair глибоко зволожує та відновлює зневоднене волосся.

HAIR LONGS пропонує унікальну розкішну спа-лінію для довгого волосся для зміцнення та захисту від зносу, зменшуючи ламкість до 80%. На основі гіалуронової кислоти, потужного інгредієнта проти старіння, розробленого вперше в догляді за волоссям.

COLOR PROTECTION з додаванням кольорових пігментів забезпечує тривалий блиск і захист кольору. Складається з екстрактами соняшнику, які глибоко проникають у волосся, нейтралізуючи вільні радикали. Крім того, полімер захищає кутикулу волосся від будь-яких додаткових пошкоджень і захищає її від агресії навколишнього середовища.

COMPLEX HAIR PROTECTION захищає волосся під час хімічних робіт, забезпечуючи більш інтенсивне відбілювання та тривале фарбування, оскільки відновлює зчеплення волосся.

OIL THERAPY надає волоссю неймовірний блиск, десятикратну міцність і більшу еластичність, роблячи його набагато більш керованим і чудово шовковистим.

ANTI FRIZZ – це інноваційна система догляду, яка забезпечує тривалий баланс вологи волоссю, роблячи його менш чутливим до змін навколишнього середовища. Компенсуються недоліки конструкції.

La Biosthetique також пропонує повний асортимент засобів по догляду за тонким і кучерявим волоссям, сонцезахисні креми, а також Édition de luxe, колекцію високого класу по догляду за волоссям.

Фільтр