Тренди весна-літо 2024

Спорт та гламур

Крем для обличчя La Biosthetique

Слідкуй за нами в Instagram

@labiosthetique_ukraine

Instagram Posts
Instagram Post

Очищення — секрет ідеальної шкіри.

Instagram Post

Як пришвидшити ріст волосся на 67%?

Instagram Post

Бестселер для захисту вашого волосся знову в наявності!

Професійна косметика La Biosthetique в Україні

Стилісти-перукарі та візажисти використовують в своїй роботі елітну професійну косметику для салонів , яка не тільки допомагає створити унікальний образ, а й позитивно впливає на здоров'я і зовнішній вигляд волосся і шкіри клієнтів. Бренд La Biosthetique це професійна косметика класу люкс, який пропонує багату палітру продуктів для шкіри обличчя і тіла, волосся і шкіри голови, фарбування і стайлінгу. У формули всіх засобів входять лише найкращі активні компоненти, які допомагають біостетістам, експертам по красі La Biosthetique знайти індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта.

Total Beauty

Принцип Total Beauty - це власна концепція краси, втілена в ексклюзивних продуктах для стайлінгу, фарбуванні волосся, догляді за волоссям і шкірою голови, в інноваційних препаратах для шкіри і тіла, палітрі декоративної косметики. В асортименті професійна косметика класу люкс для правильного догляду за волоссям та шкірою:

Причина успіху

Основоположні принципи - причина успіху компанії La Biosthetique. В основі філософії бренду: життя, краса, природа і естетика. Косметика La Biosthetique допомагає в створенні унікального образу, при цьому забезпечуючи щоденний догляд за волоссям, шкірою обличчя і тіла. При розробці косметичних засобів враховуються як сучасні технології, так і класичні принципи виробництва косметики. Головними принципами роботи компанії La Biosthetique є:

Професійна косметика класу люкс, яка здатна радикально змінити зовнішній вигляд людини без шкоди для його здоров'я - головне кредо в діяльності компанії.

Бездоганна якість

Продукція компанії La Biosthetique поєднує в собі енергію живої природи, яка гармонійно поєднується з новітніми відкриттями і розробками в сфері біотехнологій. У кожний косметичний засіб включено запатентований комплекс активних речовин, які діють для досягнення професійного результату.

Ексклюзивний стиль

При розробці професійної косметики класу люкс La Biosthetique використані особливі унікальні методики, які перш за все спрямовані на зміцнення здоров'я волосся, шкіри голови і тіла. Завдяки їм знижується підвищена чутливість шкіри голови, зникає лупа, зменшується ламкість волосся і його сприйнятливість до зовнішніх подразнюючих факторів, приходить в норму секреція сальних залоз. Слабке волосся знаходить силу, з'являється блиск і природна краса. Широкий асортимент продукції для стайлінгу від компанії La Biosthetique дозволить надати волоссю привабливий зовнішній вигляд, втілити в життя будь-яку ідею стилістів і створити ексклюзивний стиль без будь-якого негативного впливу на здоров'я волосся і шкіри голови.