• Концентрат для волос увлажняющий 30 мл.
 • Уход за волосами

  Hydrating Drops

  120607
  В наличии
  Концентрат для волос увлажняющий 30 мл.
  Бесплатная доставка по всей Украине
  1280,00грн

У чистому вигляді або в якості посилення звичного догляду за волоссям інноваційні краплі забезпечують сухому, пошкодженому волоссю додаткове інтенсивне зволоження.

Часте укладання феном або дія довкілля висушують волосся і роблять його ламким. Ексклюзивну негайну допомогу надає чудовий засіб Hydrating Drops. Крапля за краплею він угамовує спрагу недостатньо зволоженого волосся. Змішані із засобом догляду за волоссям, в чистому вигляді або у вигляді незмивної зволожуючої процедури, багатофункціональні краплі посилюють дію стандартного догляду за волоссям.

До того ж комбінація довго- і коротколанцюгових гіалуронових кислот з червоними водоростями діє на сухе, пошкоджене і неслухняне волосся як справжнє зволожуюче диво. Структура волосся зволожується зсередини, кутикула відновлюється, при цьому додаткова волога надійно утримується всередині волоса.Інтенсивно зволожене волосся одразу набуває еластичності, життєвої сили та сяючого блиску.

Інгредієнти

 • Довголанцюгові гіалуронові кислоти: сприяють утворенню плівки, зволожують і розгладжують кутикулу волоса.
 • Низькомолекулярні гіалуронові кислоти: проникають глибоко в структуру волосся і утримують там вологу.
 • Червоні водорості: забезпечують волоссю додаткове зволоження і надають йому блиску

Застосування

У разі використання в чистому вигляді в якості незмивного догляду нанести на вологе волосся і не змивати. Як поживний бустер - додати краплі до маски для волосся або кондиціонеру в співвідношенні 3:10 і ретельно перемішати. Після закінчення часу дії маски або кондиціонера змити, як завжди.

Консультація

 • Інноваційні краплі Hydrating Drops є справді чудодійним засобом для догляду за сухим пошкодженим волоссям.
 • Гіалуронова кислота швидко забезпечує ваше волосся додатковою порцією зволоження зсередини і ззовні, запобігає втраті вологи.
 • Ви можете використати краплі в якості незмивного догляду в чистому вигляді або змішувати з кондиціонером або маскою для волосся для отримання інтенсивнішого результату.
ТИП ВОЛОС: Сухие волосы и кожа головы, Поврежденные волосы
НАЗНАЧЕНИЕ: Для увлажнения, Восстановление
КАТЕГОРИЯ: Эмульсия
МЕТОД: Structure Repair
ДЛЯ КОГО: Для неё, Для него
AQUA (WATER), PENTYLENE GLYCOL, XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM HYALURONATE, ANHYDROXYLITOL, COPPER GLUCONATE, PHENOXYETHANOL, XYLITOL, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) EXTRACT, HYDROXYACETOPHENONE, CAPRYLYL GLYCOL, LITHOTHAMNIUM CALCAREUM EXTRACT, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER